You do not currently participate in this game, click here to request to join.
 TopicAuthorRepliesLatest Comment
Notice: Játékvilág - tudnivalók (group 0)   [last]GM217:54, Mon 09 Nov 2015 by GM
Notice: Tények(?), célok & nyomok (group 0)   [last]GM107:31, Mon 02 Nov 2015 by GM
Notice: Játékrendszer - tudnivalók (group 0)   [last]GM107:01, Sat 18 Oct 2014 by GM
Notice: Játékos Karakterek jegyzéke (group 0)GM011:55, Sat 06 Sept 2014 by the author
Notice: Karakteralkotás és -fejlesztés - tudnivalók (group 0)   [last]GM407:15, Thu 04 Sept 2014 by Pehld A. K. Rachter
Notice: A PbP szabályai (group 0)GM010:15, Mon 01 Sept 2014 by the author
Notice: Szószedet (group 0)GM010:48, Sun 31 Aug 2014 by the author
OOC #há' (group 0)   [first|last]GM26211:55, Sun 13 Mar by Aminith Lambrizia Ylorin
Márvány és smaragd vére (group 0)   [first|last]GM27511:08, Fri 11 Mar by Granitoklu Jestaarl Moxet
Wonderfully Weird Wilág (a 9.) (group 0)   [last]GM1706:36, Wed 18 Nov 2015 by GM
A lidércnyomás-binaritás, 2. rész (group 0)   [first|last]GM99212:44, Sun 01 Nov 2015 by Lhoene Sherici
OOC #I+I (group 0)   [first|last]GM97220:03, Fri 09 Oct 2015 by GM
OOC (group 0)   [first|last]GM95311:18, Sat 21 Feb 2015 by Pehld A. K. Rachter
A lidércnyomás-binaritás (group 0)   [first|last]GM97608:56, Thu 13 Nov 2014 by GM
Rendszer és világ - Q&A (group 0)   [first|last]GM7415:43, Fri 03 Oct 2014 by Jadefenyu Jws Webbi
Karakterek összebeszélése (group 0)   [first|last]GM39314:42, Sun 21 Sept 2014 by GM
New Messages No New Messages Closed Thread A Notice