Rhudaur - Fral.   Posted by Unknown.Group: 0
Fral
 player, 92 posts
Thu 23 Nov 2017
at 08:42
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 93):

Fral schował pospiesznie mapę oraz dobył miecza. Był gotowy do obrony i ucieczki. Rozejrzał się także za miejscem w którym może się szybko skryć. Na myśl odrazu przyszedł tunel którym wędrował.
Unknown
 GM, 95 posts
Fri 24 Nov 2017
at 06:47
Rhudaur - Fral
Zwalisty kształt popatrzył w stronę Frala, po czym poczłapał na wschód. To musiał być troll.
Fral
 player, 93 posts
Fri 24 Nov 2017
at 18:22
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 95):

Fral przełknął ślinę. Najpierw wilki a teraz trole. Pluł sobie w brodę że dał się zwieść starym tekstom i legendom. Oby to co znajdzie było warte takiego niebezpieczeństwa. Krasnolud poczekał aż kształt się oddali poza jego pole widzenia sam jeszcze raz rozłożył mapę i poświecił trochę dogasającą pochodnią starając się rozeznać w terenie. W morzu traw i zdradliwych bagien gdzie nie widać punktów orientacyjnych musi ustalić kierunek marszu. Inaczej zgubi się całkowicie w tej nieprzyjaznej krainie.
Unknown
 GM, 96 posts
Sat 25 Nov 2017
at 14:56
Rhudaur - Fral
Wciąż widział szczyty gór leżących na wschodzie...
Fral
 player, 96 posts
Sun 26 Nov 2017
at 15:11
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 97):

Góry mgliste na wschodzie to oznacza że Gondor jest na południu a Rohan po drugiej stronie gór na południowym wschodzie. Przed nim czyli na północ więc powinny być wzgórza ettenmoor - kraina troli. To co widział wcześniej wskazuje że jest bliżej tego miejsca niż by chciał. Jeszcze dalej na północnym zachodzie leży przeklęta kraina Angmaru i Carn dum. Tam na pewno nie chce podążać. Widać że jedyne sensowne kierunki to cofnąć się na południe lub iść na zachód starając się dojść do wichrowych wzgórz i dalej Fornostu a nawet północnych kurhanów. Fral myślał długo. Rozważając wszystkie opcje. Postanowił pójść na zachód w okolice Fornostu o kurhanów. Tam powinny być Najciekawsze znaleziska.
Unknown
 GM, 99 posts
Mon 27 Nov 2017
at 07:40
Rhudaur - Fral
- Nie idź tam. Czeka cię tylko śmierć - cichy szept niczym lód zmroził krew w żyłach krasnoluda. Jednak nie było nikogo żywego, kto mógłby wypowiedzieć te słowa.
Fral
 player, 97 posts
Tue 28 Nov 2017
at 22:26
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 99):

- Kto to powiedział !!!?????????? - Zapytał instynktownie porządnie wystraszony Fral. Szybko spojrzał za siebie i zlustrował teren. Kiedy zobaczył że jest pusto zjeżył się wystraszony kot lecz po kliku wdechach odzyskał rezon. To pewnie jakieś sztuczki które chcą go odciągnąć od zdobyczy. Jeśli ktoś z nim pogrywa to nie wziął pod uwagę krasnoludzkiego uporu. Fral natomiast zbyt dużo poświęcił żeby teraz się wycofać.
Unknown
 GM, 100 posts
Wed 29 Nov 2017
at 06:45
Rhudaur - Fral
Przed Fralem zamigotało powietrze. Sylwetka dziewczyny z ostatniego wieczora zamigotała po jego lewej stronie jęcząc - Tylko smierć ...
Fral
 player, 100 posts
Wed 29 Nov 2017
at 18:48
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 101):

Krasnoludowi zmroziło krew w żyłach a włosy na karku stanęły jak naelektryzwane. Nie lubił mieć do czynienia z tym na co nie mógł poradzić pomysłem, słowem lub walką (choć tej ostatniej starał się unikać). Duchy natomiast należały do tej kategorii a obcowanie z nimi było dość przerażające. Szczególnie że większość duchów i zjaw to niespokojne istoty pałające nienawiścią do żywych. Fral nie miał zamiaru dalej siedzieć w tym nawiedzonym i przeklętym miejscu szczególnie kiedy nie było tu niczego prócz traw i bagien. Zwinął więc mapę i ruszył wbrew słowom ducha w wyznaczonym kierunku. Starając się jak najszybciej opuścić nawiedzone miejsce.
Unknown
 GM, 103 posts
Thu 30 Nov 2017
at 06:58
Rhudaur - Fral
- Wystrzegaj się orła ... - zjawa zamajaczyła po raz ostatni. Fral zostawił istotę w tyle i pognał w obranym kierunku. Niestety wkrótce znów zapadł zmrok, a noc okazała się zimniejsza niż przypuszczał ... dookoła wciąż jeszcze widział pagórki, kurhany i morze traw ...
Fral
 player, 102 posts
Sun 3 Dec 2017
at 14:04
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 103):

Słowa ducha dudniły w głowie Frala sporo czasu. Napewno zapamięta to spotkanie i ostrzeżenia jakie otrzymał. Mimo wszystko nie miał jednak zamiaru się cofać lub co gorsza siedzieć posród traw niczym drogowskaz dla troli mówiący "Pożywny krasnolud. Sam wśród głuszy. Zjedz mnie"
Unknown
 GM, 105 posts
Mon 4 Dec 2017
at 07:06
Rhudaur - Fral
Jeździec! Na horyzoncie. Albo coś co go przypomina. Jeden ... nie! kilku jeźdźców. Chyba piątka. Muszą się gdzieś spieszyć. ..
Fral
 player, 104 posts
Tue 5 Dec 2017
at 13:09
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 105):

Fral przykucnął w trawie starając się jak najmniej rzucać w oczy. Obserwował jeźdźców próbując dojrzeć z jakiej krainy w Sródziemu mogą pochodzić. Jeśli trafił na ludzi zachodu to nawet nieufni Rohirimowie będą lepszym towarzystwem niż duchy wilki czy trole.
Unknown
 GM, 107 posts
Wed 6 Dec 2017
at 10:22
Rhudaur - Fral
Sylwetki w siodłach należały do wysokich osobników. Przemieszczały się szybko i sprawnie, ale nie dostrzegały Frala. To była ostatnia okazja by zwrócić na siebie uwagę o ile był to dobry pomysł ...
Fral
 player, 107 posts
Fri 8 Dec 2017
at 08:58
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 107):

FRal rozmyśalał nad tym co zrobić przez krótki moment i uznał że jednak towarzystwo zawsze będzie lepsze niż bycie rozszarpanym przez wilki lub zjedzonym przez trola. Chwilę później Fral wstał z traw i krzyknął do jeźdźców - Hej , Hej. Dobrzy panowie. Tutaj !!!!!!!!!!!!!!!!!
Unknown
 GM, 109 posts
Sat 9 Dec 2017
at 06:43
Rhudaur - Fral

Jeden z jeźdźców przystanął. Fral zauważył, że reszta poszła w ślad za nim. Postać po krótkiej chwili dobyła ostrza i ruszyła galopem w kierunku Frala. ..
Fral
 player, 108 posts
Sun 10 Dec 2017
at 00:47
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 109):

 "wspaniale" pomyślał krasnolud. Znów problemy. Trzeba było siedzieć cicho. Wszystko dlatego że chciał przynajmniej cześć wędrówki przebyć w towarzystwie. Nie zastanawiając się dłużej nad swoją sytuacja Fral postanowił skryć się w tunelu z którego wyszedł niedawno. Biegł iles ił w nogach starając się zdążyć nim szarżujący człek go dopadnie.
Unknown
 GM, 112 posts
Mon 11 Dec 2017
at 06:51
Rhudaur - Fral
Krótkie nogi Frala nie były zbyt szybkie, więc pędzący jeździec dopadł go kilka chwil później. Za plecami krasnoluda tęten kopyt zwolnił.

- Co tutaj robisz podróżniku? Zgubiłeś się? - śpiewny głos dotarł do uszu Frala. To był elf ...
Fral
 player, 110 posts
Thu 14 Dec 2017
at 01:38
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 111):

Fral odedchnął z ulgą. Może jednak maił szczęście. SPojrzał na jeźdźca i rzekł - Jestem Fral. Fral poszukiwacz. Uczony i łowca przedmiotów starożytnych i niezwykłych. DO usług. - skłonił się lekko po czym kontynuował - Na szczęście się nie zgubiłem ale przez pewien czas myślałem że tak jest. Zmierzam w okolice Kraju dunedainów próbując odnaleźć coś co mogło by być dobrym prezentem dla króla pod górą oraz innych dygnitarzy.
Unknown
 GM, 113 posts
Thu 14 Dec 2017
at 08:10
Rhudaur - Fral
- Witaj Fralu. Mów mi Elladan. Nierozważnie czynisz podróżując samotnie. Wargi i gobliny patrolują te morze traw. Jeszcze raz. Dokąd zmierzasz? - twarz elfa zakryta była kapturem , ale spod niego krasnolud dostrzegł czujne oczy.
Fral
 player, 113 posts
Sun 17 Dec 2017
at 01:52
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 113):

- Podążam w okolice wichrowych wzgórz i dalej do Fornostu a nawet w okolice kurhanów.
Unknown
 GM, 116 posts
Mon 18 Dec 2017
at 06:43
Rhudaur - Fral
- Nie zapuszczałbym się tam samotnie. Patrolujemy te okolice i nie ma tutaj nic bezpiecznego, a im dalej na północ tym gorzej. Zbliża się noc ... oferuję ci nocleg ... w bezpiecznym towarzystwie.
Fral
 player, 114 posts
Wed 20 Dec 2017
at 23:06
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 115):

- Z wielką chęcią przyjmę twą ofertę książę - Fral skłonił się głęboko - Jednak nie mogę zboczyć z obranego toru podróży. Udało mi się zdobyć starożytne mapy i jestem pewny że odnajdę wspaniały prezent dla króla pod górą lub innych notabli !!!!!!!!!!!!
Unknown
 GM, 117 posts
Thu 21 Dec 2017
at 07:50
Rhudaur - Fral
- Więc jesteś zwykłym rabusiem? - oczy jeźdźca zwężyły się zwiastując kłopoty...
Fral
 player, 117 posts
Thu 28 Dec 2017
at 01:53
Rhudaur - Fral
In reply to Unknown (msg # 117):

Fral wzdrygnął się i zmarszczył brwi - Nie jestem rabusiem czy złodziejem. Jestem uczonym i poszukiwaczem skarbów. Odkrywam starożytną wiedzę i odzyskuje to co miało by zostać zapomniane. Powiedz mi książę, synu Elronda, Czy dróżyna Thorina dębowej tarczy okradła kogoś znajdując swój oręż ? Czy krasnoludy z samotnej góry okradły kogoś znajdując arcyklejnot ? A może złodziejem jest ten który poszukując odnajdzie pradawną wiedzę lub taks samo stary oręż czy przedmiot ?